Kurumsal

Hergeçen gün güçlenen makina parkı ve daha profesyonel bir ekiple birçok projeye imza atan firmamız, ilk olarak İGDAŞ ve Eskişehir doğalgaz altyapı inşaası ile kendini kanıtlamıştır. Sektöründe aranan firmalar arasında olan ESC İnşaat; 2004-2018 yılları arasında Çorum, Sungurlu, Alaca, Osmancık, İskilip, Yozgat, Boğazlıyan, Yerköy, Sorgun, Çiçekdağ, Saray, Sarıkaya, Çekerek, Akdağ Madeni, Şefaatli, Çankırı, Kurşunlu, Korgun, Çerkeş Ilgaz, Altkaracalar, Şabanözü, Tosya, Kastamonu, Seydiler, Devrekhani, Taşköprü, Karabük, Safranbolu, Eskipazar, Gerede, İgdaş Esenyurt, Zorlugrup Lüleburgaz Babaeski projelerini tamamlamıştır. Ayrıca 3. Havalimanı doğalgaz altyapı projesini de başarılı olarak teslim etmiştir.

1985 yılında Erdal ÇINAR olarak İSKİ su işinde taşeron firma olarak iş hayatına başladım. Daha sonra 1989 yılında doğalgaz altyapı projelerine devam edip, 1995 yılına gelindiğinde ise ER-SA Çınar İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak şirket statüsüne geçtik. 1998 yılında ise ESC İnşaat Nak. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını alarak günümüze dek çalışmalarımıza ülke genelinde devam etmekteyiz.

ESC İnşaat, ülke geneli birçok bölgede doğalgaz altyapı projelerine devam etmektedir. Sektöre girdiği günden bu yana güçlendirdiği makina parkuru, ekip ve ekipmanları ile lider firmalar arasında yer almıştır. “En zorlu projelerinizde biz varız” sloganı ile çalışmalarına devam eden firmamız, üstlendiği projeleri, zamanında, sorunsuz ve en uygun maliyetle tamamlayacak güçtedir.

Erdal Çınar
G. Müdür